אודות

 
חברת אמקור אנרגיות סולריות בע"מ - הינה בין היצרניות המובילות של מערכות חימום מים באמצעות השמש עבור השוק הישראלי והבינלאומי. החברה מייצאת את מוצריה לאירופה, אמריקה הצפונית והדרומית, הפיליפינים, האיים הקריביים ואפריקה.

לחברה למעלה מ- 40 שנות ניסיון בתכנון, בפיתוח ובייצור דודי חשמל, דודי חשמל עם מחליפי חום, דודי שמש וקולטי שמש. החברה גיבשה קו מקיף של מוצרים איכותיים, הנושאים כולם תו תקן של מכון התקנים הישראלי וכן תקנים בינלאומיים. החברה פיתחה לאחרונה קולטי שמש עם נצילות של למעלה מ- 72% וממשיכה לחדש ולפתח.

ניהול מערכת האיכות של החברה נבחן ונסקר על ידי מכון התקנים ונמצא מתאים לדרישות התקן הישראלי והבינלאומי ת"י ISO:9002.

החברה מתמקדת בהתאמת פתרונות חימום מים לשימוש ביתי ותעשייתי. לחברה מגוון קולטי שמש בתפוקות חום של עד 9,300 קילו קלוריות ליום (10.81 קוט"ש) ומגוון דודי שמש וחשמל בנפחים של עד 200 ליטרים לשוק המקומי. כמו כן, החברה מייצרת קולטי שמש לייצוא בגדלים של עד 3.6 מ"ר ודוודים בנפחים של עד 300 ליטר.

אמקור אנרגיות סולריות בע"מ מחויבת לשמירה על איכות הסביבה. השימוש במוצריה הוא הדרך הטובה ביותר להשגת חיסכון בחשמל ולהפחתת פליטת גזי חממה.
 
אמקור מערכות סולאריות
 

למה לבחור באמקור?

 
אנו מספקים את מערכות המים הסולריות האיכותיות והכדאיות ביותר. לחברה קו פרימיום, הכולל קולטים עם נצילות של למעלה מ- 72%, המתאימים לחימום דוודים בנפח של 200 ליטר עם קולט אחד. הקו החסכוני של מוצרי אמקור אנרגיות סולריות בע"מ יספק לכם מבחר רחב של מערכות לחימום מים על ידי השמש.

ראה עוד על דודי השמש שאנו מספקים.
אמקור אנרגיות סולריות בע"מ, עם למעלה מ- 40 שנות ניסיון ונוכחות בכל העולם, היא הבחירה הנכונה שלך.